Susisiek per SKYPE

         Kalba  LietuviųRussian

Penimaster

Penimaster

PeniMaster

PeniMaster - tai varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirtas naudoti savarankiškai. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos galvutės ir yra pritaikytas fiziologinių problemų sprendimui. Varpos didinimas vyksta su jėgos generatorių pagalba (tempimo principu).  Produktas tinkamas bet kurio amžiaus vyrams, tiek apipjaustytiems, tiek ne. Taip pat jis tinka bet kokio dydžio varpos galvutei. 

Penimaster naudojimo sritys ir gydomasis poveikis:Dėka komfortabilaus pojūčio dėvint PeniMaster ®PRO, švelnus varpos ilginimas yra labai saugus. Be to, suteikia įkvepiančiai gerus rezultatus iškart po panaudojimo. Ir nors po kurio laiko (dėvint trumpai, nereguliariai) varpos dydis grįžta į pradinę būseną, vyro pasamonėje išlieka pasitikėjimo savimi pojūtis, galintis turėti teigiamą įtaką tolesniam vyro seksualiniam gyvenimui.Priklausomai nuo taikymo trukmės ir dažnumo, laikinas efektas gali tapti pastoviu.

Penimaster efektyvumas

Mediciniškai įrodyta, jog šiuo veikimo pagrindu, metodu, audinių įtempimas yra efektyvus bei ilgą laiką jau naudojamas medicinoje. Varpos ilginimo instrukcija pavaizduota šiuolaikiškomis priemonėmis, todėl jo naudojimas yra nesudėtingas ir patogus. Moksliškai pagrįstas. PeniMaster – varpos didinimo prietaisas rodo pastovų, tačiau per laiko tarpą, padidėjusios varpos audinių įtempimą. Ekstenderio veikimo bei natūraliai besikeičiančių audinių metu, vyksta varpos apimčių padidėjimo procesas. Be to varpos pasikeitimai vyksta tiek ilgio, tiek pločio atžvilgiu. Kuo Penimaster bus ilgiau naudojamas, tuo didesnės apimtys yra pasiekiamos. O galutinis rezultatas priklausys nuo varpos didinimo prietaiso bendro naudojimo laiko bei audinių atsinaujinimo dažnumo. Tai patikrintas ir pagrįstas varpos didinimo metodas. Audinių įtempimo metodas yra efektyviai naudojamas jau daugelį metų. Medicinoje plačiai taiko galūnių prailginimui bei įvairios odos atnaujinimui.

PeniMaster varpos ilgintojas gali:

  • padidinti varpos ilgį erekcijos metu 3-4 cm.
  • padidinti varpos ilgį ramybės būsenoje 2-5 cm.
  • padidinti varpos apimtį 1 cm.
  • ištiesinti palinkusią varpą (kreivą varpą) mažiausiai 70%.
  • gauti pokyčiai išlieka visam likusiam gyvenimui.

Varpos didinimas - PeniMaster!

Rodymas: Sąrašas /Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
Penimaster
Penimaster®Pro - Complete Set
PeniMaster®PRO - tai tokios sekso prekės, kurios skirtos varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirtas savarankiškam naudojimui. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos galvutės ir yra pritaikytas fiziologinių problemų sprendimui. Varpos ilginimas vyksta su jėgos generatorių pagalba (tempimo principu). Produktas tinkamas bet kurio amžiaus vyrams, tiek apipjaus..
335.00€304.66€
PeniMaster ® Chrome
Jau Lietuvoje! Anatomiškai pritaikytas, ilgai tarnaujantis, komfortiškas aparatas padėsiantti daugeliui vyrui padidinti savo pasidižiavimą be chirurginio įsikišimo. PeniMaster ® Chrome yra profesionalus fiziologinio audinio ištempėjas, naudojamas švelniam varpos tempimui po keletą valandų per dieną. Pasyvių treniruočių su PeniMaster® Chrome metu, padidinsite savo seksualinius pajėgumus ir ..
209.00€175.00€
PeniMaster®PRO - Rod Expander System
PeniMaster®PRO - tai anatomiškai pritaikytas prietaisas varpos ilginimui. Jis skirtas savarankiškam naudojimui. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos galvutės ir yra pritaikytas fiziologinių problemų sprendimui. Varpos ilginimas vyksta su jėgos generatorių pagalba (tempimo principu).  Produktas tinkamas bet kurio amžiaus vyrams, tiek apipjaustytiems, tiek ne. Taip pat ..
294.00€
PeniMaster® Gold Edition
Ypatingiems pirkėjams! Rankiniu būdu poliruoti metaliniai strypeliai, padengti 18 karatų auksu. Anatomiškai pritaikytas. Ilgai tarnaujantis. Komfortiškas. PeniMaster ® Gold Edition yra profesionalus fiziologinio audinio ištempėjas, naudojamas švelniam varpos tempimui po keletą valandų per dieną. Pasyvių treniruočių su PeniMaster® Gold Edition metu, padidinsite sav..
231.00€
Penimaster® Pro - (basic system)
PeniMaster®PRO - tai varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirtas naudoti savarankiškai. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos galvutės ir yra pritaikytas fiziologinių problemų sprendimui. Varpos ilginimas vyksta su jėgos generatorių pagalba (tempimo principu).  Produktas tinkamas bet kurio amžiaus vyrams, tiek apipjaustytiems, tiek ne. Taip pat j..
182.00€172.60€
PeniMaster® PRO - Upgrade Kit I
Šis rinkinys skirtas PeniMaster varpos ilgintojo patobulinimui. Jis lengvai pritaikomas Jūsų turimam prietaisui. Turi papildomą varpos galvutės laikiklį ir tvirtinimo įtaisą. PeniMaster®PRO - tai varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirtas naudoti savarankiškai. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos galvutės ir yra pritaikytas fiziologinių prob..
192.00€
PeniMaster®PRO - Belt Expander System
PeniMaster PRO - tai varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirtas savarankiškam naudojimui. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos galvutės ir yra pritaikytas fiziologinių problemų sprendimui. Varpos ilginimas vyksta su jėgos generatorių pagalba (tempimo principu). Produktas tinkamas bet kurio amžiaus vyrams, tiek apipjaustytiems, tiek ne. Taip pat j..
253.00€
PeniMaster®PRO - Upgrade Kit II
Šis rinkinys skirtas PeniMaster varpos ilginimo sistemos papildymui. Jame yra varpos galvutės laikiklis, laikiklio tvirtinimo elementas ir dirželio tempimo sistema.  Diržas gali būti dėvimas įvairiais būdais, pavyzdžiui, tvirtinant prie peties, klubo ar netgi kelio. Kiekvienas tvirtinimo būdas turi savų privalumų, plačiau aprašytų instrukcijoje. Dėvint PeniMaster v..
283.00€274.00€